Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Katarzena Kiszkiel

Katarzyna Kiszkiel

metkapsycholog

telefon508 215 649

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       „Czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca? Nie wiesz w którym pójść kierunku? A może zabrakło Ci sił i chęci? Spotkajmy się. Razem pochylimy się nad problemem i wspólnie poszukamy rozwiązania”. K.K.

     Nazywam się Katarzyna Kiszkiel, jestem psychologiem. Na co dzień, pracuję z osobami dotkniętymi chorobami psychicznymi, zaburzeniami preferencji seksualnych oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych placówkach oferujących pomoc psychologiczną. Moja praca jest moją pasją. Dbając o jej jakość pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności uczestnicząc w różnych konferencjach i warsztatach.
     Prowadzę konsultacje psychologiczne i terapię indywidualną w zakresie:
  • problemów osobistych ( trudności w radzeniu sobie z emocjami, stresem, akceptacją siebie, trudności w relacjach społecznych, nieśmiałości),
  • rozwiązywania kryzysów życiowych (rozwód, utrata pracy, nagła choroba, żałoba ),
  • problemów małżeńskich (budowanie i wzmacnianie więzi, poprawa jakości komunikacji, zazdrość, brak satysfakcji z relacji),
  • problemów z seksualnością.

     Zapraszam młodzież i dorosłych.
TOP do góry home do strony głównej