Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Zdanuczyk Edyta

Edyta Zdanuczyk-Żera

metkapsycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzaleznien

telefon661 972 788

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       Nazywam się Edyta Zdanuczyk-Żera. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat nr 1764) oraz psychoterapeutą.
     Czym jest dla mnie psychoterapia i z kim pracuję?
     Psychoterapia jest dla mnie drogą spotykania się z samym sobą a pomocna jest w tym relacja z terapeutą. Każdy człowiek jest skarbem o ogromnej wartości. Pragnę aby to zauważył i uznał. Pracuję w oparciu o zasoby, z zastosowaniem między innymi metafor. Specjalizuję się głównie w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi i DDA. Prowadzę terapię indywidualną, grupową, par oraz rodzin. Dodatkowym obszarem zawodowym, który sobie bardzo cenię i lubię jest praca jako trener.
     Gdzie stale zdobywam doświadczenie zawodowe?
     Doświadczenie zawodowe zdobywałam i nadal zdobywam między innymi w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy oraz w Ośrodku dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Współpracuje również między innymi od 3 lat z Gminą w Dobrzyniewie Dużym prowadząc punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych i członków ich rodzin a od 4 lat z PCK jako trener umiejętności miękkich.
     Od kogo się nieustannie uczę?
     Studiowałam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizację z obszaru uzależnień ukończyłam w Szkole Terapeutów Uzależnień rekomendowanej przez PARPA, zaś z obszaru psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Odpowiedzialnie wykonuję swój zawód dlatego systematycznie podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w warsztatach i konferencjach z obszaru psychoterapii. Jestem pod stałą superwizją u superwizora z Polskiego Instytutu Ericksonowskiego.
     Kogo zapraszam do gabinetu?
  • osoby uzależnione i te, które zastanawiają się, czy mogą określić się jako uzależnione;
  • osoby współuzależnione (na przykład pochodzące z rodzin gdzie jest/był problem uzależnienia);
  • osoby doświadczające uciążliwego lęku, niepokoju;
  • osoby nieszczęśliwe / niezadowolone ze swojego życia;
  • osoby nie potrafiące nawiązywać bądź trwać w satysfakcjonujących relacjach;
  • osoby mające trudności w różnych obszarach w swoim życiu;
  • osoby, które chcą poprawić komfort swojego życia dzięki pracy nad sobą.

     Możliwe są również sesje w formie online (Skype) po wcześniejszym bezpośrednim umówieniu się na taką formę terapii.
TOP do góry home do strony głównej