Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Magdalena Pożarska-Zarzecka

Adriana Kurasz

metka Specjalista Psychoterapii

telefon512069765

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Nazywam się Adriana Kurasz, jestem psychoterapeutką - z wykształcenia i pasji.
Ukończyłam rekomendowane przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integratywnej (EAIP) 4-letnie Studium Psychoterapii INTEGRA w Warszawie. Pracuję integratywnie, co oznacza, że korzystam z osiągnięć różnych szkół psychoterapeutycznych. Do każdego podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego osobowość oraz aktualną kondycję psychiczną. Łączę przede wszystkim podejście Psychodynamiczne z wykorzystaniem technik ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna) oraz Poznawczo-Behawioralne w tym metody Terapii Schematu. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych i terapię małżeństw/par. Decyzję o podjęciu psychoterapii podejmę zazwyczaj po trzech spotkaniach konsultacyjnych.
Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Kodeksem Etycznym SPCH. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji u dwóch doświadczonych superwizorów. Pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i treningach.
Psychoterapię rozumiem jako wspaniałą podróż w głąb siebie, która pomaga zrozumieć siebie, swoje myśli, przeżycia i doświadczenia, co w dalszej perspektywie sprzyja osiągnięciu spełnienia i zadowolenia z życia.
Pomogę Ci, gdy:
borykasz się z problemami osobistymi;
masz trudności w relacjach z innymi;
nie radzisz sobie ze stresem; masz depresję, nerwicę lub stany lękowe;
nie rozumiesz sam siebie, swoich reakcji i zachowań;
czujesz, że Twoje życie straciło sens i nie wiesz, co dalej robić;
chcesz popracować nad sobą, rozwijać się, nabywać nowe umiejętności;
borykasz się z trudnościami podeszłego wieku;
przeżywasz żałobę. .
TOP do góry home do strony głównej