Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Jolanta-Obidzinska.v2
WŁAŚCICIELKA

Jolanta Obidzińska

metkapsycholog, psychoterapeuta

telefon601 802 076

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie.

Moje pierwotne zainteresowania zawodowe związane były głównie z naukami ścisłymi. Poszukiwanie takiego sposobu życia, na który miałabym całkowitą wewnętrzną zgodę, w wymiarze nie tylko zawodowym, ale też czysto ludzkim, zaowocowało zwróceniem się ku psychologii i odnalezieniem pasji w pracy psychoterapeutycznej. Podstawę teoretyczną dla swojej pracy znalazłam w jednym z nurtów psychoterapii egzystencjalnej. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą w nurcie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii. Ponadto ukończyłam kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Warszawa) oraz Szkołę Treningu i warsztatu Psychologicznego (INTRA Warszawa) i in.

Pracuję pod superwizją (superwizorzy GLE – International i inni).

Zajmuję się pomocą osobom dorosłym cierpiącym z powodu nerwic, lęków, depresji, trudności w bliskich relacjach, problemów osobowościowych, kryzysów egzystencjalnych związanych z bilansem życia i in. Prowadzę terapię indywidualną.

W swojej pracy staram się pamiętać o tym, że każda Osoba jest unikalna, a przez to jej osobista sytuacja, system wartości, decyzje jakie podjęła, co uczyniła ze swoim życiem do tej pory i jej zamiary na przyszłość również są takie – niepowtarzalne. To sprawia, że terapia, rozumiana jako spotkanie z drugim człowiekiem, zawsze ma indywidualny charakter. Jej celem jest pomoc Osobie w znalezieniu jej własnej odpowiedzi na wyzwania aktualnej sytuacji. Czasem odbywa się to w powiązaniu z biografią, która nie jest „kuta w kamieniu”, lecz zmienia się wraz z naszym nastawieniem do niej.

Zapraszam na konsultacje i terapię.

TOP do góry home do strony głównej
Artur Wisniewski

Artur Wiśniewski

metkapsycholog, psychoterapeuta

telefon606 345 859

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem specjalistą psychologii klinicznej i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym pod superwizją.

Proponuję konsultacje lub psychoterapię osobom, które potrzebują pomocy lub wsparcia psychologicznego. Mam doświadczenie w pracy z osobami w żałobie, doświadczającymi przemocy, zmagającymi się z chorobami i trudnościami psychicznymi (depresja, schizofrenia, lęk, zaburzenia osobowości, uzależnienia i inne), chorującymi onkologicznie. W pracy podchodzę indywidualnie do osoby i odczuwanego przez nią cierpienia.

Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłem 6-letnie podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie egzystencjalnym (http:analiza-egzystencjalna.pl) prowadzone przez prof. Alfrieda Längle, kurs psychoterapii par w podejściu egzystencjalnym i systemowym, podyplomowe studia negocjacji i mediacji oraz 4-letnie podyplomowe szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej (Uniwersytet SWPS Wrocław). Posiadam certyfikat psychoterapeuty wydany przez GLE-International (http:existenzanalyse.org).

Od wielu lat zawodowo jestem związany z Pionem Psychiatrii i Zespołem Leczenia Środowiskowego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Doświadczenie zawodowe zdobywałem również m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, Oddziałach Psychiatrycznych i Uzależnień SPP w Choroszczy, Klinice Hematologii USK w Białymstoku, Białostockim Centrum Onkologii, Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic „Leszczynowa” w Białymstoku, Oddziale Neurologii Szpitala Klinicznego AM w Białymstoku, Klinice Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM w Warszawie.

Współpracuję z innymi specjalistami – daje mi to możliwość szerokiego spojrzenia na rozpatrywany problem.

Zapraszam!

TOP do góry home do strony głównej
Marcin Marzec

Marcin Marzec

metkapsycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta

telefon666 980 895

mail

 

Nazywam się Marcin Marzec. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień (certyfikat nr. 1444) oraz certfikowanym psychoterapeutą.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w m. in. w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy, Pracowni Psychoterapii Integracyjnej oraz Centrum Zdrowia Psychicznego Staszica.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, współuzależnionymi i DDA. Jak również w pracy z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, stanów obniżonego nastroju, przeżywającymi stres i lęk w kontaktach z innymi oraz mającymi trudności z budowaniem satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Ukończyłem czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Gestalt w Krakowie, który posiada akredytację EAP (European Association for Psychoterapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy)

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt i jestem pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora z Instytutu Gestalt w Krakowie.

Do gabinetu zapraszam osoby:

  • doświadczające trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  • cierpiące z powodu depresji, nerwicy, lęku,
  • przezywające kryzysy życiowe (choroba, rozstanie, żałoba),
  • zmagające się z problemami egzystencjalnymi (samotność, brak sensu, cierpienie),
  • przeżywające kryzys w związku partnerskim,
  • poszukujące drogi rozwoju osobistego,
  • „współuzależnione” i „DDA”.
TOP do góry home do strony głównej
DSC 4122 se

Joanna Szmurło

metkapedagog, specjalista psychoterapii uzależnień

telefon509 980 220

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Jestem magistrem pedagogiki, specjalistą psychoterapii uzależnień SP/0124/2006 (KBDSN). Prawie od 20 lat pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Pracowałam kilkanaście lat w stacjonarnym ośrodku leczenia uzależnień dla młodzieży, zajmując się różnymi formami terapii, psychoterapii i psychoedukacji. Obecnie jestem dyrektorem i współwłaścicielem Ośrodka Terapeutycznego Revenu. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach. Moje doświadczenie terapeutyczne to praca zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. W pracy zawodowej łączę techniki terapeutyczne z szacunkiem do pacjenta i jego potrzeb. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową, warsztaty rozwoju osobistego oraz psychoedukację w tematyce uzależnień.
TOP do góry home do strony głównej
EwelinaS

Aleksandra Dawidziuk

metkapsycholog

telefon

 506 662 666

mail

 

Nazywam się Aleksandra Dawidziuk. Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia.

Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia. Odbyłam 2 letni staż terapeutyczny w ACPiR SWPS w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie jestem w trakcie szkolenia na 4,5 letnim kursie psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Prowadzę konsultacje i terapię indywidualną, dzieci (od 10 r ż), młodzieży i dorosłych.

W pracy terapeutycznej cenię relację z drugim człowiekiem, starając się już od pierwszego spotkania budować przestrzeń do jego rozwoju i zmian. Jest dla mnie wielką wartością i wyróżnieniem fakt, że mogę pracować z drugą osobą na płaszczyźnie zaufania, kiedy powierza mi problemy oraz sprawy, o których niekiedy trudno powiedzieć komukolwiek innemu.

Zapraszam m. in. osoby:
• mające problemy w związkach i relacjach międzyludzkich,
• cierpiące z powodu depresji, lęku, zamartwiania się
• z zaburzeniami odżywiania,
• z problemem samouszkodzeń,
• intensywnie przeżywające smutek, złość czy poczucie winy,
• z problemami nerwicowymi, fobiami, napadami paniki,
• z poczuciem życiowej pustki, osamotnienia
• cierpiące z powodu nieśmiałości, niskiej samooceny,
• zmagające się z chorobą przewlekłą.

TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Pożarska-Zarzecka

Magdalena Pożarska-Zarzecka

metkapsycholog, psychoterapeutka

telefon512 012 900

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem psychoterapeutką, psychologiem. Pracuję w nurcie psychoterapii humanistycznej (doświadczeniowej), akcentującej empatyczną i autentyczną relację, w której Klient, w swoim własnym tempie, może wyrażać siebie: doświadczać uczuć, emocji, odczuć z ciała, myśli, często tych bolesnych, wstydliwych, zagrażających lub do tej pory niedostępnych. Towarzyszę Klientowi w pracy nad pogłębianiem Jego wewnętrznej integracji i zdolności do samoregulacji, które w wyniku różnych trudnych lub traumatycznych doświadczeń życiowych uległy rozstrojeniu na poziomie układu nerwowego, powodując liczne objawy: lęk, depresję, zaburzenia snu, odżywiania, zaburzenia kompulsywne, tożsamości, uzależnienia, bóle psychogenne, wyczerpanie, niską samoocenę, toksyczny wstyd czy chroniczne samoosądzanie.

Zawsze poruszają mnie momenty, w których w Kliencie dochodzi do zmiany: gdy zwiększa się Jego osobisty potencjał, gdy staje się On bardziej otwarty, autentyczny, odpowiedzialny i wolny, gdy zaczyna swobodnie czuć, realnie widzieć swoje zasoby i ograniczenia oraz podążać w takim kierunku i tworzyć taką relację ze sobą i światem, która Go głęboko zadowala i prawdziwie wyraża.

W swojej pracy chętnie korzystam z dorobku innych podejść psychoterapeutycznych (gł. poznawczo-behawioralnego i psychodynamicznego) oraz terapii i metod zorientowanych na pracę z ciałem (Focusing, Terapia Skoncentrowana na Emocjach - EFT, NARM, Mindfulness).

Zapraszam osoby, które:
- cierpią z powodu przeżytych traum, są ofiarami przemocy fizycznej, psychicznej, nadużyć i zaniedbań, doświadczyły parentyfikacji (np. DDA, DDD);
- przeżywają konflikty wewnętrzne lub kryzysy w różnych obszarach życia (w tym kryzysy egzystencjalne np. połowy lub schyłku życia);
- zmagają się z chorobą somatyczną (np. onkologiczną) lub psychiczną (np. schizofrenią) lub są członkami rodzin osób chorujących i potrzebują wsparcia psychologicznego;
- doświadczyły różnych strat (np.: utraciły bliską osobę, ważną relację, zdrowie, pracę, sens i cel w życiu);
- przeżywają problemy emocjonalne (nie potrafią wyrażać lub regulować emocji, nie wiedzą, co czują lub też silnie odczuwają samotność, pustkę, bezradność, przygnębienie, brak satysfakcji;
- są wobec siebie bardzo krytyczne, wykazują nadmierny perfekcjonizm;
- są wysoko wrażliwe (doświadczają nadmiaru bodźców, emocji, często odczuwają zmęczenie);
- doświadczają trudności w kontakcie z innymi (np. są wrażliwe na ocenę, odrzucenie, ekspozycję społeczną, czują się nierozumiane, nie potrafią stawiać granic, dbać o swoje potrzeby, swobodnie wyrażać siebie);
- prezentują autoagresywne zachowania (np. okaleczają się);
- cierpią na bóle niewiadomego pochodzenia;
- są niezadowolone z jakości swojego życia, szukają dalszych dróg rozwoju, chcą przeżyć swoje życie w zgodzie ze sobą w sposób jak najbardziej pełny i świadomy.

Doświadczenie zawodowe:
- obecnie: psycholog psychoterapeuta w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Ogólnego w Grajewie (PZP, Oddz. Stacjonarny i Oddz. Dzienny Psychiatryczny), terapia indywidualną i grupową, grupa wsparcia dla rodzin osób chorujących na schizofrenię;
- psycholog w ZLŚ w Centrum Zdrowia Psychicznego, Leczenia Uzależnień i Padaczki w Białymstoku (terapia indywidualna, grupa wsparcia oraz psychoedukacja dla osób z zaburzeniami psychicznymi);
- staże kliniczne: SPP ZOZ w Choroszczy (Oddz. Ogólnopsychiatryczny oraz Oddz. Leczenia Zaburzeń Nerwicowych).

Dyplomy i certyfikaty
- Szkoła Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie;
- Psychologia (specjalność: kliniczna), Uniwersyet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie;
- Psychosomatyka i somatopsychologia, Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie;
- Szkoła Trenerów METRUM Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne z siedzibą w Katowicach;
- Filologia polska (specjalności: pedagogiczna i kulturoznawcza), Uniwersytet w Białymstoku.

Wybrane szkolenia specjalizacyjne:
- NARM (Neuroafektywny Model Relacyjny) – szkolenie dla terapeutów traumy rozwojowej;
- Simontonowska terapia poznawczo-bechawioralna (program rehabilitacji osób z chorobą onkologiczną...);
- Psychoterapia psychoz w kontekście środowiskowym;
- Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ);
- 8-tygodniowy trening MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction);
- Dialog motywujący - szkolenie dla specjalistów pracujących z osobami używającymi środków odurzających i nowych substancji psychoaktywnych;
- Socjoterapia.

Publikacje:
• Pożarska-Zarzecka M., Oleś P. Dobrostan psychologiczny, postawy egzystencjalne i bilans życia w wieku starszym, Psychologia Rozwojowa, 2019, Tom 24, Numer 4,s. 57-70.
• Kulmacz A., Sańko-Sawczenko M., Pożarska-Zarzecka M., (2012). W stronę tożsamości pełnej, wielowymiarowej W: Edukacja w Samorządzie Białegostoku. Ku mądrej i atrakcyjnej szkole, Białystok: Wydawca Miasto Białystok.

TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Pożarska-Zarzecka

Maciej Maksymiuk

metkaPsycholog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

telefon531 199 593

mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nazywam się Maciej Maksymiuk . Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna i psychologia zdrowia oraz szkołę psychoterapii CARE Brok, obronioną uzyskaniem państwowego certyfikatu specjalisty. Jako specjalista psychoterapii uzależnień jestem przeszkolony w pracy redukcyjnej. Jako psycholog mam ogromne doświadczenie w pracy klinicznej, diagnozowaniu, pomaganiu i interwencji kryzysowej. Współpracuję również z instytucjami państwowymi jako psycholog sądowy głównie w sprawach dotyczących przemocy w rodzinie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w stacjonarnych ośrodkach psychoterapii, jak również w placówkach NFZ. Aktualnie pracuję w Ośrodku Psychoterapii Revenu – w którym od jego powstania zajmuje się diagnozowaniem i pomaganiem młodzieży oraz w państwowym gabinecie w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie zajmuję się pomocą psychologiczną oraz interwencją kryzysową wobec osób które doznawały przemocy w rodzinie lub znajdują się w różnych trudnych życiowych zakrętach. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodym pacjentem (od 15 roku życia) oraz osobami dorosłymi. Pomagam psychologicznie w różnych zaburzeniach psychicznych, adaptacyjnych chorobach oraz kryzysach rozwojowych. Systematycznie superwizuję swoja pracę i nieustannie się uczę, podnosząc swoje kwalifikacje. W moim gabinecie można poczuć się bezpiecznym, zrozumianym. W mojej pracy daleko mi do oceniania. Jestem, żeby Cię wysłuchać, zrozumieć i pomóc znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. W moim gabinecie będziemy prowadzić rozmowy, które leczą. Zapraszam :)

TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Pożarska-Zarzecka

Maciej Dobrzyński

metka Specjalista Psychoterapii

telefon532 289 314

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 2012 roku. Specjalizację z psychiatrii rozpocząłem w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy, a od 2017 do końca 2021 roku pracowałem w Centrum Zdrowia Psychicznego w Łomży lecząc pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym i będących pod opieką Zespołu Leczenia Środowiskowego. Diagnozuję i leczę zarówno choroby takie jak schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, choroba afektywna dwubiegunowa czy różnego rodzaju otępienia jak również zaburzenia lękowe, w których wskazane jest włączenie farmakoterapii.
TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Pożarska-Zarzecka

Katarzyna Snarska

metka Psycholog, psychoterapeuta

telefon535 721 161

 

 
Nazywam się Katarzyna Snarska. Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym i psychodynamicznym we współczesnym ujęciu. Terapia poznawczo-behawioralna jest popartą badaniami i jedną z najskuteczniejszych niefarmakologicznych metod leczenia, opartą o model mających swoją strukturę i zorientowanych na działanie sesji. Ten model pracy poznałam podczas studiów w King's College oraz stażu i pracy w Springfield University Hospital w Londynie. Terapia psychodynamiczna wykorzystuje bardziej dyskursywny i swobodnie płynący sposób rozmowy nastawiony na słuchanie; odnosi się m.in. do doświadczeń z dzieciństwa, relacji ze znaczącymi osobami i konfliktów wewnętrznych. Umiejętności terapii w nurcie psychodynamicznym nabyłam na 4-letnim kursie Psychoterapii Psychodynamicznej zorganizowanym przez Oddział Leczenia Nerwic Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zgadzam się z Aaronem Beck, amerykańskim psychiatrą, jednym z twórców terapii poznawczo-behawioralnej, który uważał, że oba te rodzaje terapii mogą się wspaniale uzupełniać.

Mam wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Umiejętności kliniczne w zawodzie rozwinęłam zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii, m.in. w Ośrodku Adopcyjnym i w Poradniach Rodzinnych we Wrocławiu oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Psychiatrycznym i w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Londynie.

Pracuję z młodzieżą 16-18 lat i z osobami dorosłymi. Do Gabinetu zapraszam osoby, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, ataków paniki, obniżonego nastroju, depresji, spektrum zaburzeń nastroju, niskiego poczucia własnej wartości, które mają trudności w radzeniu sobie ze stresem, mają problemy ze snem, cierpią na bezsenność, samookaleczają się, znajdują się w sytuacji kryzysowej.

Pracuję także z rodzicami dzieci w wieku 5-11 lat, a nie bezpośrednio z dziećmi, ponieważ to rodzice są z dzieckiem na co dzień, a nie terapeutka. Wprowadzając stopniowo drobne zmiany, mogą oni doświadczyć poprawy w zachowaniu dziecka. Pracuję w oparciu o konkretne programy w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, których skuteczność jest poparta badaniami.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji.
 
TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Pożarska-Zarzecka

Zoltan Jobbagy

metka specjalista psychoterapii uzależnień

telefon503 123 317

 

 
Jestem absolwentem Szkoły Specjalistów Psychoterapii Uzależnień i Instruktorów Terapii Uzależnień w procesie certyfikacji. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie z zakresu komunikacji interpersonalnej. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupy: psychoterapeutyczne, psychoedukacyjne i integracyjne. Warsztaty rozwojowe, motywujące do zmiany opieram na założeniach Mindfulness. Proces terapii wzbogacam formalną praktyką medytacyjną i sesjami oddechowymi. Najważniejsze jest dla mnie tworzenie relacji oraz podążanie za Pacjentem w celu poprawy jakości Jego życia.
 
TOP do góry home do strony głównej
Magdalena Pożarska-Zarzecka

Adriana Kurasz

metka Specjalista Psychoterapii

telefon512069765

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Nazywam się Adriana Kurasz, jestem psychoterapeutką - z wykształcenia i pasji.
Ukończyłam rekomendowane przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integratywnej (EAIP) 4-letnie Studium Psychoterapii INTEGRA w Warszawie. Pracuję integratywnie, co oznacza, że korzystam z osiągnięć różnych szkół psychoterapeutycznych. Do każdego podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego osobowość oraz aktualną kondycję psychiczną. Łączę przede wszystkim podejście Psychodynamiczne z wykorzystaniem technik ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna) oraz Poznawczo-Behawioralne w tym metody Terapii Schematu. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych i terapię małżeństw/par. Decyzję o podjęciu psychoterapii podejmę zazwyczaj po trzech spotkaniach konsultacyjnych.
Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Kodeksem Etycznym SPCH. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji u dwóch doświadczonych superwizorów. Pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i treningach.
Psychoterapię rozumiem jako wspaniałą podróż w głąb siebie, która pomaga zrozumieć siebie, swoje myśli, przeżycia i doświadczenia, co w dalszej perspektywie sprzyja osiągnięciu spełnienia i zadowolenia z życia.
Pomogę Ci, gdy:
borykasz się z problemami osobistymi;
masz trudności w relacjach z innymi;
nie radzisz sobie ze stresem; masz depresję, nerwicę lub stany lękowe;
nie rozumiesz sam siebie, swoich reakcji i zachowań;
czujesz, że Twoje życie straciło sens i nie wiesz, co dalej robić;
chcesz popracować nad sobą, rozwijać się, nabywać nowe umiejętności;
borykasz się z trudnościami podeszłego wieku;
przeżywasz żałobę. .
TOP do góry home do strony głównej