Centrum Psychoterapii "Trzy Wymiary", ul. Przejazd 2A, lok. 305, 306 15-430 Białystok

Jolanta-Obidzinska.v2
WŁAŚCICIELKA

Jolanta Obidzińska

metkapsycholog, psychoterapeuta

telefon601 802 076

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie.

Moje pierwotne zainteresowania zawodowe związane były głównie z naukami ścisłymi. Poszukiwanie takiego sposobu życia, na który miałabym całkowitą wewnętrzną zgodę, w wymiarze nie tylko zawodowym, ale też czysto ludzkim, zaowocowało zwróceniem się ku psychologii i odnalezieniem pasji w pracy psychoterapeutycznej. Podstawę teoretyczną dla swojej pracy znalazłam w jednym z nurtów psychoterapii egzystencjalnej. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą w nurcie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii. Ponadto ukończyłam kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Warszawa) oraz Szkołę Treningu i warsztatu Psychologicznego (INTRA Warszawa) i in.

Pracuję pod superwizją (superwizorzy GLE – International i inni).

Zajmuję się pomocą osobom dorosłym cierpiącym z powodu nerwic, lęków, depresji, trudności w bliskich relacjach, problemów osobowościowych, kryzysów egzystencjalnych związanych z bilansem życia i in. Prowadzę terapię indywidualną.

W swojej pracy staram się pamiętać o tym, że każda Osoba jest unikalna, a przez to jej osobista sytuacja, system wartości, decyzje jakie podjęła, co uczyniła ze swoim życiem do tej pory i jej zamiary na przyszłość również są takie – niepowtarzalne. To sprawia, że terapia, rozumiana jako spotkanie z drugim człowiekiem, zawsze ma indywidualny charakter. Jej celem jest pomoc Osobie w znalezieniu jej własnej odpowiedzi na wyzwania aktualnej sytuacji. Czasem odbywa się to w powiązaniu z biografią, która nie jest „kuta w kamieniu”, lecz zmienia się wraz z naszym nastawieniem do niej.

Zapraszam na konsultacje i terapię.

TOP do góry home do strony głównej